Balçova Yaşamspor - Galatasaray Maçı | 16 Aralık 2014 | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Balçova Yaşamspor – Galatasaray Maçı | 16 Aralık 2014

Home » Alsancak Etkinlikleri » Balçova Yaşamspor – Galatasaray Maçı | 16 Aralık 2014

By adminbaki on 06 Aralık 2014. No Comments

balçova-yaşamspor-galatasaray-izmir-16-aralık2014Ziraat Türkiye Kupası grup maçları’nın 2.haftasında turnuvanın flas İzmir takımı FBM Makine Balçova Yaşamspor, 16 Aralık’ta Atatürk Stadyumunda Galatasaray’ı konuk ediyor..

Henüz 2012 yılında kurulan büyük bir çıkış yaparak Ziraat Türkiye kupasına katılan ve kupa’nın ilk haftasında Diyarbakır BB spor’u elinden kaçıran Balçova Yaşamspor, Türkiye’nin en büyük kulüplerinden Galatasaray’a karşı mutlak galibiyet için sahada olacak.

Yeni teknik direktör’ü ile ilk maçını Eskişehir ile oynayan ve 10 kişi ile üstün performans sergileyen Galatasaray ise İzmir’de büyük bir taraftar desteğini de arkasına alarak rakibini yenmek istiyor..

Balçova Yaşamspor ve Galatasaray 16 Aralık 2014 salı günü saat 20:30 ‘da İzmir Atatürk Stadyumunda karşı karşıya gelecek. Karşılaşma ATV’den canlı olarak izlenebilecek.

Balçova Yaşamspor – Galatasaray Maçı

16 Aralık 2014 – 20:30

Yer: Atatürk Stadyumu

BİLET FİYATLARI: KAPALI TRİBÜN 80 TL, AÇIK TRİBÜN 40 TL, KALE ARAKASI 20 TL

Bilet Satış Noktaları: Küçükpark Rebel Kafe (Nakit) , Küçükpark Ottoman Kafe (Nakit), Bornova Vizyon Spor Tesisleri (Nakit), Balçova Kipa (Nakit ve Kart), Balçova Agora AVM (Nakit ve Kart), Alsancak Kordon GS Store (Nakit ve Kart), Forum Bornova GS Store (Nakit ve Kart), Hatay GS Store…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir