8. Travel Turkey (Turizm Fuar ve Konferansı) |4-7 Aralık 2014 | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

8. Travel Turkey (Turizm Fuar ve Konferansı) |4-7 Aralık 2014

Home » Editörden Seçmeler » 8. Travel Turkey (Turizm Fuar ve Konferansı) |4-7 Aralık 2014

By adminbaki on 23 Kasım 2014. No Comments

travel-turkey-turizm-fuarı2014Turizm Profesyonellerinin buluşması noktası olan TRAVEL TURKEY 4-7 Aralık 2014 tarihleri arasında İzmir Uluslararası Fuar Alanında gerçekleşecektir.

Seçkin konukları ve etkinlik konferans programları ile ön plana çıkan Travel Turkey Turizm Fuar ve Konferansı, 2014 yılında da 5 salonda 900’ün üzerinde firma ve ciddi sayıda yabancı kuruluşlarla büyümeye, katılımcılara fırsatlar sunmaya devam ediyor..

Travel Turkey İzmir fuarı kapsamında her yıl olduğu gibi bu yıl da, dünyanın çeşitli ülkelerinden fuarımızı ziyarete gelecek uluslararası turizm profesyonelleri, katılımcı firmalarla işbirliği yapmak üzere fuara davet edilecektir. Gerçekleştirilen bu özel program çerçevesinde, yurtdışından gelecek olan özel delegasyonla fuar alanında stand sahibi turizmcilerimiz biraraya gelerek profesyonel bir ortamda iş bağlantıları yapmaları ve ülkenin turizm gelirlerini artıran sözleşmelere imza atmaları hedefleniyor.

Dünyanın farklı destinasyonlarını başta İzmir halkı olmak üzere çevre illerden turizm meraklılarıyla da buluşturacak olan fuarın, son tüketiciye de yönelik olacak son iki gününde katılımcı firmalar tarafından düzenlenen etkinlikler, yemek sunumları, çekilişler ve özel dans gösterileri bu yıl da devam edecektir.

8. Travel Turkey (Turizm Fuar ve Konferansı)

4-7 Aralık 2014 – 10:00 – 18:00

Yer: 1-B Nolu Hol – İzmir Uluslararası Fuar Alanı

Fuara Giriş için Online Davetiye Almanız gerekmektedir. Davetiye için tıklayın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir