Galatasaray - Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Manisa'da! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Galatasaray – Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Manisa’da!

Home » Editörden Seçmeler » Galatasaray – Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Manisa’da!

By adminbaki on 16 Mayıs 2014. 1 Comment

galatasaray-fb-manisasüperkupaİki ezeli ekip Galatasaray ve Fenerbahçe, 2014 süper kupa maçını Soma’da hayatını kaybedenler için Manisa’da karşılaşacak.

Müsabaka’nın tüm gelirleri Soma’da Maden faciası yaşayanlara ulaştırılacak. Maç,  yüksek hava sıcakları ve final tarihinin Spor Toto Süper Lig’in açılışına daha yakın olması yönünde yapılan öneriler dikkate alınarak 25  Ağustos’ta Manisa 19 Mayıs Stadyumunda gerçekleşecek.

Finalde Fenerbahçe taraftarları Tarzan ve Gediz tribünlerinde, Galatasaray taraftarları ise Kapalı Tribün ve Spil Tribünü’nden müsabakayı izleyebilecek.

Final biletlerin bir kısmı tff.org üzerinden, bir kısmı ise 18 Ağustos-25 Ağustos tarihleri arasında İzmir, Manisa ve Soma’da kurulacak gişelerden satılacak. Gişelerin yerleri ve açılış saatleriyle ilgili detaylı bilgi önümüzdeki günlerde kamuoyuyla paylaşılacak. 

Final maçında, E-Bilet uygulanmayacak ancak her futbolsever karşılaşmadan en fazla iki bilet satın alabilecek. Futbolseverlerin ayrıca, aldıkları ikinci biletle stadyuma gelecek kişinin TC Kimlik Numarası’nı da belirtmeleri gerekiyor.

Fenerbahçe biletleri:

Soma – Pancar Park

Manisa – 19 Mayıs Stadı – Gediz tarafında yer alan gişeler

İzmir – Alsancak Stadyumu Protokol Girişi’nde yer alan gişeler

Galatasaray biletleri:

Soma – Şehir Terminali

Manisa 19 Mayıs Stadı – Spil tarafında yer alan gişeler

İzmir – Alsancak Stadyumu Girişinde yer alan gişeler

Galatasaray – Fenerbahçe Süper Kupa Maçı

25  Ağustos 2014 – 20:30

Yer: 19 Mayıs Stadyumu

Bilet Fiyatları: Kale Arkaları 75 TL,

Maraton ve Kapalı Tribün  150 TL

 

Yorumlar: Galatasaray – Fenerbahçe Süper Kupa Maçı Manisa’da!

  1. Ömer   06 Temmuz 2014 at 11:50

    lütfen bana yardımcı olun?? Ben bu maça gitmek istiyorum ama nasıl gidiceğim? E-bilet bunda geçerli mi yoksa normal bilet mi? E-bilet ise manisanın e-biletini mi alıcağım ya da fb tribününe gideceğim için fb nin kini mi alıcağım lütfen yardım edin nolurrr???

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir