Bavul Tiyatro Oyunu 4 Nisan'da İzmir'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Bavul Tiyatro Oyunu 4 Nisan’da İzmir’de!

Home » İzmir Enternasyonal Fuarı Etkinlikleri » Bavul Tiyatro Oyunu 4 Nisan’da İzmir’de!

By adminbaki on 09 Mart 2014. No Comments

bavul2014Volkan Severcan ve Merda Gür gibi oyuncuların oynadığı Bavul tiyatro oyunu, 4 Nisan’da İsmet İnönü Sanat Merkezinde tiyatro severlerle buluşacak.

Yazan: Sam Bobrick
Uyarlayan ve Yöneten: Bora Severcan
Çeviren: Ekin Tuncay Turan
Oyuncular: Volkan Severcan, Melda Gür, Sefa Zengin, Zuhal Yalçın

Konusu: 30’lu yaşların sonundaki Berkcan, bir Facebook toplantısında karısının lise aşkı ile kaçıp kendisini terk etmesi üzerine ağır bir depresyona girer ve rutin hayatı yaşamayı bırakır. Berkcan için hayat sadece karısının mektupları ve hatıralarından ibarettir. Berkcan, karısının hatıralarını takip ettiği bir seyahat dönüşü, bavullarının karışması sonucu Aslı ile tanışır. Aslı bir yayın evinde editördür ve o da birine bağlanamamaktan şikâyet etmektedir. Ayrıca başında zebella gibi duran annesi Devlet Hanım’dan çekmediği kalmamıştır. Çok geçmeden Berkcan ve Aslı arasında bir bağ oluşur. Dost olmak ve aşık olmak arasında gelgitler yaşamaktadırlar. Sahne aralarında çıkan Psikiyatrist Basri Bey’in yardımı ile işler daha da karmaşık ve saçma bir hal alır.

Bavul Tiyatro Oyunu

4 Nisan 2014 – 21:00

Yer: İsmet İnönü Sanat Merkezi – Fuar

Biletler biletixde

Bilet Fiyatları :

1. Kategori – 45.00 TL
2. Kategori – 34.00 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir