8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği 2014 - Şenlikli Limonata Oyunu | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği 2014 – Şenlikli Limonata Oyunu

Home » Editörden Seçmeler » 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Etkinliği 2014 – Şenlikli Limonata Oyunu

By adminbaki on 26 Şubat 2014. No Comments

8martdunyakadinlargunu-senlikli-limonata2Günay Karacaoğlu ve Fırat Doğruluoğlu’nun oynadığı Şenlikli Limonata Tiyatro Oyunu, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü ve İzmir Kadın Festivali kapsamında tiyatroseverlerle buluşacak.

Oyun Hakkında: Gece yarısı, sarı plastik saçları ve tuhaf yürüyüşüyle odadan içeri kamçısı ve termosuyla kendini top gibi atan bir kadınla karşılaşsanız ne yapardınız?

Fidel Castro aşığı Fitnat yengesinden sıkı komünist, yetmezmiş gibi edasıyla Heidi Klum’a benzediğini söylüyorsa; emin olun gecenin sabahında o kadın sizi kopardığı sığ suların kenarında bile bırakmayacaktır.

Birbirinden siyahla beyaz kadar farklı olan bu iki insan; zenginin, fakirin, çirkinin, güzelin, bütün karşıtlıkların tek bir potada eridiği hayatlarımıza etkili bir ayna tutuyor.

“Şenlikli Limonata”nın tadı çoğu zaman buruk da olsa, bu iki kahraman bizi kara mizah kadehlerinden çokça tattırıyorlar.

Şenlikli Limonata Tiyatro Oyunu

8 Mart 2014 – 19:30

Yer: İsmet İnönü Sanat Merkezi

Oyun Ücretsizdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir