Yaramaz Kedi Çocuk Müzikali 15 ve 25 Şubat'ta İzmi AKM'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Yaramaz Kedi Çocuk Müzikali 15 ve 25 Şubat’ta İzmi AKM’de!

Home » Çocuk Etkinlikleri » Yaramaz Kedi Çocuk Müzikali 15 ve 25 Şubat’ta İzmi AKM’de!

By adminbaki on 07 Şubat 2014. No Comments

yaramaz_kediYaramaz Kedi Müzikali 15 Şubat ve 25 Şubat tarihlerinde İzmir Atatürk Kültür Merkezinde çocuklarla buluşuyor..

Konusu: Yaramaz Kedi, yaramaz mı yaramaz, akıllı mı akıllı bir kedi olan Sarman ve onu canından çok seven, her gün taze sımsıcak süt ve en güzel ciğerlerle besleyen, ayağına bir kıymık bile batsa günlerce uykusuz kalan sevimli, cömert, dünyalar tatlısı çiftçi kadın ve kocaman şapkası, çiçek desenli tulumu, kıvrım kıvrım saman sarısı saçlarıyla kargaların baş düşmanı, güzeller güzeli Korkuluk Piko ve de sonradan bu üç kahramanın yaşadıklarına dahil olan Sihirli Kırmızı Çekirge’nin hikayesidir.

Sarman’ın yaramazlıklarından ve eziyetlerinden bıkan Korkuluk Piko, Sarman’a gerektiği dersi verememekte ve hareketsiz bir bedene sahip olduğu için köyün çocukları gibi koşup oynayamamakta, sadece güzel şarkılarıyla mutlu olmaya çalışmaktadır. Korkuluk Piko yine tarlada güzel şarkılarını söylerken ansızın omzuna sihirli kırmızı bir çekirge konar, birlikte şarkı söylemeye devam ederler. Sihirli kırmızı çekirge, Korkuluk Piko’nun güzel sesini ve iyi kalbini sever ve arkadaş olurlar.

Sihirli kırmızı çekirge, arkadaş olduğu Piko’yu canlandırabileceğini ancak bunu yapması için üç şartı olduğunu söyler. Bu üç şartı ise ateş yakmamak, asla yalan söylememek ve kendisinden yani Sihirli Çekirge’den kimseye bahsetmemektir. Piko bu şartları hemen kabul eder. Korkuluk Piko, artık hareketli bir bedene sahip olmuştur. Yaramaz Kedi Sarman, başına geleceklerden habersiz bir şekilde, yine Korkuluk Piko’yu kızdırmaya gelir.

Yaramaz Kedi Çocuk Müzikali

15 Şubat 2014 – 13:00 ve 14:30 (2 seans)

Yer: İsmet İnönü Sanat Merkezi

25 Şubat 2014 – 10:15 ve 14:30 (2 seans)

Yer: İzmir Sanat

Bilet Fiyatları :

1. Kategori – 18.00 TL
2. Kategori – 13.00 TL

Biletler İZETAJ’da!
İletişim: 0554 910 2537
Biletlerinizi ev veya iş yerinize teslim ediyoruz.
(Bilet fiyatlarına hizmet ücreti dahildir.)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir