Sondan Sonra Tiyatro Oyunu 23-24 Şubat'ta İzmir'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Sondan Sonra Tiyatro Oyunu 23-24 Şubat’ta İzmir’de!

Home » Mekan Etkinlikleri » İzmir AKM » Sondan Sonra Tiyatro Oyunu 23-24 Şubat’ta İzmir’de!

By adminbaki on 29 Ocak 2014. No Comments

sondan-sonra-1

Emre Kınay ve Ahu Türkpençe’nin oynadığı Sondan Sonra oyunu, 23 ve 24 Şubat’ta İzmir’de sanatseverlerin karşısına çıkıyor..

* Oyun, 2011 Afife Tiyatro Ödülleri’nde Ahu Türkpençe’ye “En Başarılı Kadın Oyuncu” ödülünü getirdi.

Yazan: Dennis Kelly
Çeviren: Füsun Günersel
Yöneten: Emre Kınay
Oyunuclar: Emre Kınay, Ahu Türkpençe

Oyunun Konusu: Sığınakta iki insan: Mark ile Louise… Korkunç nükleer saldırıda binalar çökmüş, herkes ölmüş, her yanı radyoaktif toz bulutu kaplamıştır. Mark, bu saldırıdan Louise’i binbir güçlükle sığınağa taşır. Mark’ın sığınağında yiyecek, ranza, radyo gibi kısıtlı imkanları vardır. Mark’ın konuşmalarından Louise’e aşık olduğu ve onu delice kıskandığı da anlaşılır.

Ayrıca genç adam Louise’i irkilten şeyler söyler: “Bu saldırıyı yapanlar mutlaka sakallıdırlar… Güçlü ve iyi toplumlar dünyadaki zayıf toplumları onların iyiliği için kontrol etmelidir… Biz gücümüzü yeterince iyi kullanmadık. Teröristlere daha katı davranmak şart”…

Mark’tan korkan ama onunla birlikte bu sığınakta hayatta kalma mücadelesi veren Louise zor günler yaşar. Acaba dışarısı ne durumdadır? Gerçekten herşey Mark’ın anlattığı gibi midir dışarıda? Oradan kurtulabilecek midir?

Sondan Sonra Tiyatro Oyunu

23 Şubat 2014 – 18:00

Yer: İzmir AKM

24 Şubat 2014 – 20:30

Yer: Karşıyaka Opera ve Tiyatro Salonu

Bilet Fiyatları :

1. Kategori – 45.50 TL
2. Kategori – 34.00 TL
Biletler İZETAJ’da!
İletişim: 0554 910 2537
Biletlerinizi evlerinize, işlerinize veya elden teslim ediyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir