13.!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali 2014 - İzmir | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

13.!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali 2014 – İzmir

Home » Festival » 13.!f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali 2014 – İzmir

By adminbaki on 21 Ocak 2014. No Comments

if-izmir-2014

13 yıldır sinemaseverleri buluşturan !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmleri Festivali’nin İzmir Ayağı bu yıl 27 Şubat -2 Mart 2014 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Uluslararası bir çok filme yer verilecek olan festivali bu zamana kadar 70 000 kişi izledi.

Festival Hakkında:

Her yıl İstanbul’da, Ankara’da ve İzmir’de Cinemaximum Sinemalarında Şubat ve Mart aylarında izleyicisiyle buluşan festival, filmleri farklı ve güncel temalar altında toplayarak izleyicisine ulaştırıyor. Bir festival tarafından dünyada ilk kez gerçekleştirilen ‘alternatif dağıtım ve paylaşım’ projesi !f ² ile, Türkiye ve komşu ülkelerde 30’dan fazla kente festival ruhu taşıyor.

Türkiye’den Kısalar bölümüyle yüzlerce genç yönetmeni bir araya getiren !f, $15.000 ödüllü uluslararası yarışması !f Inspired / Keş!f ile dünyanın farklı ülkelerinden gelen 9 filmi ve tanınmış sinema profesyonellerini davet ederek İstanbul’u yenilikçi sinemanın merkezlerinden biri haline getirmeyi amaçlıyor.

FESTİVALİN FİLMLERİ VE ETKİNLİK PROGRAMI İÇİN TIKLAYIN..

!f İzmir 2014

27 Şubat – 2 Mart 2014 – 11:00

Yer: Konak Pier (Cinemaximum)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir