Sunay Akın - İki Kitap Bir Heves Gösterisi ile 18-20 Ocak'ta İzmir ve Manisa'da! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Sunay Akın – İki Kitap Bir Heves Gösterisi ile 18-20 Ocak’ta İzmir ve Manisa’da!

Home » İlçe Etkinlik » Gaziemir Etkinlikleri » Sunay Akın – İki Kitap Bir Heves Gösterisi ile 18-20 Ocak’ta İzmir ve Manisa’da!

By adminbaki on 10 Ocak 2014. No Comments

iki-kitap-bir-heves

Sunay Akın, yeni gösterisi İki Kitap Bir Heves gösterisi ile 18 – 20 Ocak’ta İzmir’de, 19 Ocak’ta Manisa’da sizlerle buluşacak.

Konusu:

Geçmişle bugün arasında köprüler kuran, aklımızdaki kapıları gülümseme anahtarıyla açan kendi çalışmalarını modern meddah tavrıyla anlatan Sunay Akın, dinleyenlerine bir sunumda binlerce kitabın ışığını aktaran bir içerik sunuyor. Sunay Akın’ın kendi deyişiyle; “Her insanın içinde bir yaratacı düşünce vardır. İnsan bu düşünceyi buldukça, buna yaklaştıkça mutlu olur. Asıl olan sensin, bu yaratıcılık ve merak duygusunu taşıyan insan! Kişinin kendini geliştirmesinde, aydınlanmasında önemli olan sorulardır, adımlar sorularla atılır. Kişi bu sorularla açtığı kapının ardından kavuşacağı ışıkla yıkacaktır aklının içindeki örülen duvarları. “Viktor Hugo’nun şu sözleri daha bir anlam kazanacak Sunay Akın’ın gösterinin ardından. “Ey Şair bana yağmurdan bahsetme, yağdır!”

Sunay Akın – İki Heves Bir Kitap Gösterisi

18 Ocak 2014 – 20:30

Yer: İzmir AKM

20 Ocak 2014 – 20:30

Yer: Narlıdere AKM

Biletler biletixde

Bilet Fiyatları:

1. Kategori – 39.50 TL
2. Kategori – 34.00 TL

19 Ocak 2014 – 18:00

Yer: Manisa Kültür Merkezi

Bilet Fiyatları : 29 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir