Alper Kul - Babamın Oğlu Tiyatro Oyunu ile 30 Ocak'ta İzmir'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Alper Kul – Babamın Oğlu Tiyatro Oyunu ile 30 Ocak’ta İzmir’de!

Home » İlçe Etkinlik » Bayraklı Etkinlikleri » Alper Kul – Babamın Oğlu Tiyatro Oyunu ile 30 Ocak’ta İzmir’de!

By adminbaki on 04 Ocak 2014. No Comments

alper-kul-babamın-oğlu

Alper Kul, Babamın Oğlu oyunu ile izmirli tiyatro severlerle buluşuyor..

Alper Kul, bir baba ve oğulun kadın erkek ilişkilerini kendi kuşaklarında nasıl yaşadıklarını komik bir dille anlatırken, 20 yılda Türkiye’de nelerin değiştiğini şarkılar ve video görselleri de kullanarak izleyicisine sunuyor.

“Oğlum çok şanslı kuşaklarsınız. Ben bir kızın elini tutabilmek için iki ay peşine gezdiğimi bilirim. Şimdi internetten pide gibi gari siparişi veriliyo. Facebook’a gir, iki günde birini bulamazsan zaten salaksın. 

Alper, yalıda mısır tarlasındayım. Garının biri beni görmedi, geçti yanımdan üzerini çıkardı, denize girdi. Mayolu, ama çıplak. Hayatımda ilk defa çıplak gari göriyırım. Hemen sindim, dikize daldım. İki yıl gözümü kapadım mı o gari geldi gözümün önüne. Liseyi bitirip milli olmaya, İstanbul’a yola çıktım.”

Alper Kul – Babamın Oğlu Tiyatro Oyunu

30 Ocak 2014 – 20:30

Yer: Tepekule Kültür ve Kongre Merkezi

Biletler biletixde

Bilet Fiyatları :

1. Kategori – 45.00 TL Salon
2. Kategori – 34.50 TL Balkon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir