Dave Kilminster - Murray Hockridge Konseri 6 Aralık'ta Hayal Kahvesi Alsancak'ta! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Dave Kilminster – Murray Hockridge Konseri 6 Aralık’ta Hayal Kahvesi Alsancak’ta!

Home » İlçe Etkinlik » Konak Etkinlikleri » Dave Kilminster – Murray Hockridge Konseri 6 Aralık’ta Hayal Kahvesi Alsancak’ta!

By adminbaki on 21 Kasım 2013. No Comments

dave_murray

Dave Kilminster ve Murray Hockridge konseri 6 Aralık’ta Hayal Kahvesi Alsancak’ta gerçekleşecek.

Roger Waters’ın gitaristi, İstanbul’daki “The Wall” konserinin yıldızı Dave Kilminster ile üç oktavlık sesi ve yorum tarzı ile tüm eleştirmenlerin beğenisini kazanmış Murray Hockridge, birlikte hazırladıkları özel akustik performans ile Türkiye’ye geliyor. İkili, birlikte çıkarttıkları “Closer to Earth” albümünde yer alan Losing My Religion, Rocket Man, Wish You Were Here gibi herkesin bildiği birçok şarkının yanı sıra rock tarihinin kilometre taşı olan şarkılar ve kendi solo albümlerinden de örneklerin yer aldığı bir repartuar ile müzikseverlerin karşısına çıkacaklar. Geçtiğimiz mayıs ayında ilk kez Türkiye’de konser veren ve büyük beğeni toplayan ikili, bu sefer mini bir Türkiye Turnesi yapıyorlar. İstanbul’a ve şehrin insanlarına hayran kalan ünlü müzisyenler bu sefer programlarında 6 günlük bir boşluk yaratarak daha geniş kitlelerle müziklerini paylaşırken, farklı kültürleri ve yemekleri de tecrübe etmek istiyorlar.

Dave Kilminster – Murray Hockridge Konseri

6 Aralık 2013 – 21:00

Yer: Hayal Kahvesi – Alsancak

Biletler Biletixde

Bilet Fiyatları : 39.50 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir