Gizli Özne Tiyatro Oyunu 24 Kasım'da İzmir AKM'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Gizli Özne Tiyatro Oyunu 24 Kasım’da İzmir AKM’de!

Home » İlçe Etkinlik » Konak Etkinlikleri » Gizli Özne Tiyatro Oyunu 24 Kasım’da İzmir AKM’de!

By adminbaki on 30 Ekim 2013. No Comments

gizliozne

Gizli Özne tiyatro oyunu, 24 Kasım’da izmirli tiyatro severlerle buluşuyor..

Oyuncular: Arda Esen, Bora Sivri, Hakan Eratik, Sedat Bilenler, Yeşim Salkım

Konusu: Tek tutkusu resim olan, ama yaptığı resimleri kendinden başka kimseye beğendiremeyen Eray ile bir şirkette muhasebecilik yapan, hayatını mesai saatlerine göre yaşayan Yasin’in hikayesidir Gizli Özne…

İki farklı karakterde, iki zıt insan, aynı hayatı bir apartmanın zemin katında paylaşırlar ve bir gün hayatlarına bir kadın girer. Bir ilişkinin ayrılık melankolisini yaşayan Ceren, bir cafede Yasin ile tanışır ve Eray’ı tanır. Ceren’in içindeki gel gitler Eray ve Yasin’in zıtlığından daha derin ve süprizlerle doludur. Üstelik bu hikayede sadece gel gitler değil, gelince gitmek bilmeyen ev sahipleri, onların Almanya’da her ay gelme ihtimalleri olan oğulları, kiracının çilesi, ev sahibinin derdi, kısacası kafamızı pencereden dışarıya çıkardığımızda görebileceğimiz bir hayatın realitesi bulunmaktadır.

Tiyatro Esen’in yeni oyunu Gizli Özne’de; yol manzaralı, demir parmaklıklı bir konutun içinde, zamanı nakite çevirmeye çalışan muhasebeci Yasin ile kendine bolca vakit ayıran ressam  Eray’ın çatışmalarını izlerken kendi yaşam seçimlerimizi neşeli bir üslupla sorgulayacaksınız.

Göksel Kortay’ın yönettiği Baş Belası adlı komedi oyunu ile iki sezondur seyircinin beğenisi kazanıp birçok ödül alan Tiyatro Esen; yeni sezona yepyeni bir oyunla, Gizli Özne ile başlıyor. ‘Baş Belası’ oyunun yazarı Eray Yasin Işık’ın yazdığı Gizli Özne adlı oyun, İpek Kadılar danışmanlığında ve Arda Esen yönetiminde tiyatroda hayat buluyor.

Gizli Özne Tiyatro Oyunu

24 Kasım 2013 – 20:30

Yer: İzmir AKM

Biletler Biletixde

Bilet Fiyatları– Tam 45.00 TL Öğrenci 35.00 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir