Taksim Trio Konseri 1 Ekim'de Karşıyaka'da! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Taksim Trio Konseri 1 Ekim’de Karşıyaka’da!

Home » İlçe Etkinlik » Karşıyaka Etkinlikleri » Taksim Trio Konseri 1 Ekim’de Karşıyaka’da!

By adminbaki on 19 Eylül 2013. No Comments

taksim-trio

Çalgılarına aşık 3 müzisyenden oluşan Taksim Trio, 1 Ekim’de Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunda izmirli sevenleriyle buluşacak.

Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan… Bu üç virtüözün tek bir nefes, tek bir ruh ortaya koydukları, 2007 yılında çıkardıkları ilk album World Music türünde yapılmış en dikkat çeken projelerinden biri haline geldi.

Sayısız konserde sahne tozu yutan, sayısız albümde stüdyo havası soluyan üç tutkulu müzisyen Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek ve Aytaç Doğan’nın hazırladığı “Taksim Trio2″de  kanun, klarnet ve bağlamanın sıradışı buluşmasına sahit olacaksınız.Neşet Ertaş, Barış Manço, Orhan Gencebay, Zülfü Livaneli, Sezen Aksu, Tarkan gibi türk müziğinin önemli isimlerinin eserlerine yer verilen albümde iki yeni beste de var.

Taksim Trio Konseri

1 Ekim 2013 – 21:00

Yer: Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu – Karşıyaka

Biletler Biletixde

Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 56.00 TL

2. Kategori – 45.00 TL
3. Kategori – 34.00 TL

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir