Leyla'nın Evi Tiyatro Oyunu 13-14 Eylül'de İzmir'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Leyla’nın Evi Tiyatro Oyunu 13-14 Eylül’de İzmir’de!

Home » İlçe Etkinlik » Bornova Etkinlikleri » Leyla’nın Evi Tiyatro Oyunu 13-14 Eylül’de İzmir’de!

By adminbaki on 24 Ağustos 2013. No Comments

leylanin_evi_ksk-bornova

Zülfü Livaneli’nin büyük ses getiren romanından uyarlanan Leyla’nın Evi 13 Eylül’de Bornova Açıkhava Tiyatrosunda, 14 Eylül’de Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosunda İzmirli tiyatro severlerle buluşuyor..

Nedim Saban tarafından sahneye büyük başarıyla taşınan “Leyla’nın Evi” oyununda, Roxy rolündeki başarısıyla adından söz ettiren, sesi ve fiziğiyle kitleleri büyüleyen, Vasfi Rıza Zobu Ödülü, 2011 Afife Jale Ödülleri (müzikal dalında) ve Sadri Alışık Ödülü Yılın En Başarılı Kadın Oyuncusu seçilen Ayça Varlıer’in ardından, Celile Toyon, oyundaki Leyla karakteri ve Çınar Ağacı filmindeki rolüyle Küçükçekmece Belediyesi tarafından yılın örnek annesi ve kadın oyuncusu seçildi.

Bir yalının el değiştirmesinden yola çıkarak kuşak çatışmalarının anlatıldığı oyunda, Livaneli’nin eski İstanbul şarkıları ile Ayça Varlıer’in yorumladığı yeni hip hop tarzı müzikler hoş bir çelişki oluşturuyor.

Leyla’nın Evi

13 Eylül 2013 21:00

  • Bornova Açıkhava Tiyatrosu, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 45.00 TL

14 Eylül 2013 21:00

  • Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 56.50 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir