Babacan Pesenkurdu - A. Baran Esin Şiir Dinletisi ve Rüzgar Konseri 8 Eylül'de Hayat Park'ta! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Babacan Pesenkurdu – A. Baran Esin Şiir Dinletisi ve Rüzgar Konseri 8 Eylül’de Hayat Park’ta!

Home » İlçe Etkinlik » Bornova Etkinlikleri » Babacan Pesenkurdu – A. Baran Esin Şiir Dinletisi ve Rüzgar Konseri 8 Eylül’de Hayat Park’ta!

By adminbaki on 21 Ağustos 2013. No Comments

babacan_baran

Babacan Pesenkurdu – A. Baran Esin Şiir Dinletisi ve Rüzgar Konseri 8 Eylül’de Hayat Park sizlerle buluşacak.

“Aşk Fasükülü” adlı şiir kitabı ile edebiyat dünyasına giriş yapan Babacan Pesenkurdu, son olarak “AŞEKA” isimli kitabı ile listelerde uzun süre zirvede kalmayı başardı. İzmir’de şiir dinletileri ile dikkatleri üzerine çeken Pesenkurdu, son olarak çıkardığı “Aşeka” isimli kitabı ile hayranlarını bir kez daha büyüledi.

Alper Baran Esin 13 yıldan bu yana da özellikle şiir yorumculuğu ve dublaj sanatçılığı ile uğraşmakta; film ve dizi seslendirmelerinden reklam ve belgesellere bir çok çalışmaya da ses olmuştur. Gerek Türkiye’nin çeşitli şehirleri gerekse yurt dışında yaptığı dinletilerle şiir severlerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Alper Baran Esin internet üzerinden ciddi bir fenomene dönüşen “Beklemek” şiirinin hem yazarı hem de yorumcusudur.

“Zifiri”, “Katran Karası Gözlerin”, “Sevdin Mi” şarkıları ile Anadolu Rock müziğine yeni soluk getiren ve özellikle Zifiri isimli şarkısı ile büyük bir hayran kitlesine ulaşan Rüzgar, gelecekte adından fazlası ile ses getireceğe benziyor.

Babacan Pesenkurdu – A. Baran Esin Şiir Dinletisi ve Rüzgar Konseri

08 Eylül 2013 20:00

  • Hayat Park, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 23.50 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir