Rota Avustralya Çocuk Tiyatro Oyunu Ağustos Ayı Boyunca İzmir Sanat'ta! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Rota Avustralya Çocuk Tiyatro Oyunu Ağustos Ayı Boyunca İzmir Sanat’ta!

Home » Çocuk Etkinlikleri » Rota Avustralya Çocuk Tiyatro Oyunu Ağustos Ayı Boyunca İzmir Sanat’ta!

By adminbaki on 26 Temmuz 2013. No Comments

cocuk-tiyatrosu-rota-avustralya2

“Rota Avustralya” Çocuk Oyunu 3-13-17-23 Ağustos 2013 tarihleri arasında  İzmir Sanat’ta sahnelenecek. Onur Erdoğan’ın yazdığı, Hakan Taner Yıldırım’ın yönettiği oyunda, çocuklarımız için aborjinlerin toprağa olan bağlılığın dan yola çıkarak, çevremizi ve doğayı koruma temasını işlenecektir. Buna ek olarak kültürlerin farklılıklarından doğan komik olaylarla çocuklarımızın değişik kültürleri tanıması sağlanacaktır.

“Balon’la çıkılabilecek en yüksek irtifaya ulaşarak rekor kırmayı hedefleyen kahramanlarımız Dr. Ferguson ve Jane başlarına gelen kazayla rotalarını şaşıracak ve kendilerini Avustralya’da bulacaklardır. Bu büyük ülkenin kendine özgü hayvanlarını tanıyacak olan kahramanlarımız Avustralya yerlileri Aborjinler ile beraber büyük bir maceraya atılacaktır”.

Bilet Fiyatları:
Yetişkin: 4.00 TL
Çocuk: 2.00 TL
Gişe:
İzmir Sanat: 0232 293 40 49
İsmet İnönü Sanat Merkezi: 0232 293 46 04

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir