Teoman Konseri 31 Ağustos'ta Babylon Aya Yorgi'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Teoman Konseri 31 Ağustos’ta Babylon Aya Yorgi’de!

Home » Mekan Etkinlikleri » Aya Yorgi » Teoman Konseri 31 Ağustos’ta Babylon Aya Yorgi’de!

By adminbaki on 15 Temmuz 2013. No Comments

teomanTürk Rock müziğinin muhteşem seslerinden Teoman, 31 Ağustos’ta Babylon SoundGarden Çeşme ile hayranlarıyla buluşacak.

Müziği bıraktıktan sonra sıkılarak geri sahnelere geri döndüğünü açıklayan Teoman, muhteşem sesi ve sahne performansı ile İzmir Çeşme li hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

Babylon SoundGarden Festivali ,10 bin kişinin katılımıyla 26 Mayıs’ta İstanbul’da geçekleşmişti. Babylon Soundgarden festivali 3. kez yazlık ev Aya Yorgi’ye, deniz kıyısına yanaşıyor.

Güne yayılacak yan etkinlikler, yerli, yabancı DJ ve grupların performansları ile Aya Yorgi’nin yeşile maviyi buluşturan egzotik atmosferinde festival ile tatil keyfini tek günde yaşamaya hazır olun!

Gün Batımında Barbekü PartisiBabylon Soundgarden Çeşme ayağında deniz keyfinin yanı sıra müziği destekleyen yan etkinliklerle de günün her anının tadını çıkaracaksınız. Bir Babylon klasiği Silent Disco, Happy Hour, su altı aktiviteleri, langırt, mini futbol & voleybol turnuvaları, güneş batarken barbekü partisi ve çok daha fazlası Babylon Çeşme Aya Yorgi’de.

Babylon Soundgarden Çeşme – Teoman

31 Ağustos 2013 10:00

  • Babylon Aya Yorgi, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : Ayakta Tam – 33.75 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir