LMFAO Çeşme'ye geliyor.. | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

LMFAO Çeşme’ye geliyor..

Home » İlçe Etkinlik » Çeşme Etkinlikleri » LMFAO Çeşme’ye geliyor..

By adminbaki on 08 Temmuz 2013. No Comments

lmfao-cesme-afiş

Lmfao-Redfoo & Party Rock Crew Türkiye’nin Gelmiş Geçmiş En Büyük Beach Partisi İçin Çeşme’ye Geliyor!
9 Ağustos Çeşme – Alaçatı Beach Resort
16.00-23.00 

Dünyanın en büyük dans müziği ve parti fenomeni LMFAO’nun çılgın ismi Redfoo & Party Rock Crew 9 Ağustos’ta Türkiye’nin en büyük beach partisinde Çeşme Alaçatı Beach Resort’da

Geçtiğimiz yıl İstanbul ve İzmir’de 20 bin müzikseveri eğlencenin doruğuna çıkaran, dünyanın en büyük dans müziği ve parti fenomeni LMFAO’nun çılgın ismi Redfoo & Party Rock Crew bu kez bayramın 2. günü, 9 Ağustos’ta Çeşme’yi coşturmaya geliyor!

Deniz, güneş, kum, Çeşme esintisi ve sınırsız eğlence vaad eden bu çılgın plaj partisi için hazır olun!

ÇEŞME ETKİNLİKLERİ FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN.ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN..

2006 yılından bu yana tüm dünyada yepyeni bir parti teması başlatan ve “party rock” olarak ifade ettikleri tarzları ile milyonların hayranlığını kazanan grup, 9 Ağustos Cuma günü Çeşme Alaçatı Beach Resort’ta çılgın bir Beach Party’de sahne alacak. Akşamüstü start alacak Redfoo & Party Rock Crew performansı öncesinde “Private Love” klibi ile 33 milyon izlenilirliğin yanı sıra yurtdışında sergilediği performanslarla da adından söz ettiren Emrah İş, DJ setinin başında olacak.
Ayrıca ülkemizin en başarılı DJ’lerinin de yer alacağı bu yazın en büyük beach partisi Unilife organizasyonu ile gerçekleşecek.

Performansları ile fark yaratan ve renkli dans videoları ile shuffling dansının da akımını başlatan çılgın grup bugüne kadar yaptıkları için “Bunlar daha başlangıç, biz müzik tasarımcılarıyız.” diyor ve Çeşme’deki renkli partinin müjdesini veriyor. 2013 yılına damga vuran “Bring Out The Bottles” ve “I’ll Award You With My Body” şarkılarının yanısıra; milyonlarca müzikseverin hayranlığını kazanan “I’m Sexy & I Know It”, “Shots”, “Party Rock Anthem”, “Sorry For Party Rocking” gibi bir çok hiti nefes kesen şovlarla canlı dinlemeye bekleniyorsunuz.

Redfoo & Party Rock Crew Hakkında:

Sadece Amerika’da değil, Kanada, Avustralya, Fransa, Birleşik Krallık, Yeni Zelanda gibi pek çok ülkenin müzik listelerini altüst ettiler. Tüm dünyanın ekranlara kilitlendiği ödül törenlerindeki eşsiz performansları ile hafızalara kazınan, dünya starları ile ortak projelere imza atan Redfoo & Party Rock Crew, David Guetta ile yaptıkları parti şovları ile uzun süre kendilerinden söz ettirdiler. Amerika Müzik Ödülleri’nde Justin Bieber ile olan performanslarıyla uzun süre konuşulurken, 2012 Superbowl’da Redfoo’nun Madonna’yı omuzlarında taşıyıp dans ettiği görüntüleri ise müzik tarihinde hafızalardan silinmeyecek şovlar arasına yerleşti.

LMFAO – Redfoo and Party Rock Crew Konseri

09 Ağustos 2013 16:00

  • Alaçatı Beach Resort, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : Loca – 1650.00 TL
    Stand – 850.00 TL
    Deluxe Lounge – 215.00 TL
    Sahne Önü – 110.00 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir