Ozan Doğulu 6 Temmuz'da Bueno Beach Club'ta! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Ozan Doğulu 6 Temmuz’da Bueno Beach Club’ta!

Home » İlçe Etkinlik » Foça Etkinlikleri » Ozan Doğulu 6 Temmuz’da Bueno Beach Club’ta!

By adminbaki on 26 Haziran 2013. No Comments

Ozan Doğulu 6 Temmuz’da Foçayı sallamaya geliyor..

1976 yılında konservatuvarın piyano bölümüne birincilikle giren Ozan Doğulu, henüz 6 yaşındayken, Spor ve Sergi Sarayı’nda düzenlenen bir gecede yılın sanatçısı ödülünü aldı. Bu ödül aynı zamanda parlak bir kariyerin habercisiydi. 8 yaşında TRT Çocuk Korosu’na katıldı. 12 yaşında babasının açmış olduğu Yurdaer Doğulu Sanat Merkezi’nde piyano dersleri vermeye başladı. 14 yaşında babasından ayrı olarak ilk kez Çetin Çalışır Orkestrası ile Erol Büyükburç’a eşlik etmeye başlayan Doğulu, aynı yıl Özel Saint Michel Fransız Lisesi’ni kazandı. 1989 yılında Eurovision orkestrasında yer alırken konservatuvarda flüt ve gitar dersleri aldı. Aranjörlüğe başladığı ilk dönemde Grup Gündoğarken’in “Ankara’dan Abim Geldi” albümünü hazırladı ve çeşitli sanatçılara beste vermeye başladı.

Doğulu, 1993 yılında kardeşi Kenan Doğulu’nun ilk albümü “Yaparım Bilirsin”i hazırlarken Zülfü Livaneli’den Kayahan’a, Tarkan’dan Sertab Erener’e, Gloria Gaynor’dan Sarah Brightman’a kadar birçok sanatçı ile sahne ve albüm çalışması yaptı. Türkiye’nin önemli sanatçılarından Sezen Aksu’nun orkestra şefliğini uzun süre yürüten Ozan Doğulu, bugüne kadar 2000’e yakın şarkıya, çok sayıda reklam ve film müzigine imzasını attı. Ozan Doğulu çalışmalarına prodüktör, besteci, aranjör, piyanist ve DJ olarak devam ediyor.

Ozan Doğulu

06 Temmuz 2013 22:00

  • Bueno Beach, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : – 40.00 TL
  • Adres: İsmetpaşa Mah. Mersinaki Caddesi. Eski Foça ,FOÇA / İzmir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir