Aşk'a 103 Adım Tiyatro Oyunu 16-19 Temmuz'da İzmir'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Aşk’a 103 Adım Tiyatro Oyunu 16-19 Temmuz’da İzmir’de!

Home » İlçe Etkinlik » Bornova Etkinlikleri » Aşk’a 103 Adım Tiyatro Oyunu 16-19 Temmuz’da İzmir’de!

By adminbaki on 26 Haziran 2013. No Comments

Özge Özberk ve Bülent Seyran’lı Aşk’a 103 Adım Tiyatro Oyunu, 16-19 Temmuz’da izmirlilerle buluşacak.

Özge Özberk ve  Bülent Seyran’la sıcak bir aşk öyküsü…

Yirmi bir yıldır dünya tiyatrosunun en önemli yapıtlarını, Türk tiyatrosunun en değerli oyuncularıyla buluşturan Tiyatrokare,9 Aralık’ta sımsıcak aile komedisini, “Aşk’a 103 Adım” oyununu seyircisiyle buluşturuyor.

Tiyatrokare izleyicilerinin “Müziksiz Evin Konukları“ ile tanıdığı ve Amerikan tiyatrosunun en önemli oyun yazarlarından Neil Simon’ın yazdığı “Parkta Çıplak Ayak” adıyla Broadway’de büyük başarı sağladıktan sonra Jane Fonda / Robert Redford ikilisinin oynadığı  bir Hollywood klasiği haline gelmişti. Oyunun yeni versiyonundaki roller, televizyon ve tiyatro dünyasının sevilen yüzleri Özge Özberk, Bülent Seyran, Umran Ertok, Koray Kurt  ve Suna Keskin paylaşıyor. Bu aile komedisini sahneye koyan ve uyarlayan isim ise Nedim Saban.

Cihangir semtinde  geçen bu sıcak, romantik aile komedisi izleyenlerin kalplerini ısıtacak. Oyun 9 Aralık’tan itibaren, her Pazar 15.30 ve 19.00 Profilo Kültür Merkezi’nde sunulacak.

Oyunun konusu:

“Aşka 103 Adım” yeni evli bir çiftin, Cihangir semtinde bir çatı katındaki küçücük evlerinde daha ilk haftadan zedelenen evliliğine ayna tutuyor. Romantizmi bozan faktörler arasında sadece aşırı titiz bir damat, özgürlüğünü yaşamak isteyen bir gelin değil, çok renkli bir komşu ve her derde deva bir kayınvalide de var. Büyük bir aşkla evlenen bir sanatçı kız ve avukatın, daha ilk haftadan uçuruma sürüklenen evliliğini Cihangir’deki tek göz oda, iyi niyetiyle sürekli boy gösteren bir kayınvalide, soğuk kış gününe rağmen çatıdan sızan rüzgar ve kendi evine giremediği için aşkın ortasından geçen bir komşu, ekonomik sıkıntılar ve kültürel çatışmalarla içinden çıkılmaz hale gelen ilişkisine hem doyasıya gülecek, hem de o eve gidip düzeltebilmek için koltuğunuzdan kalkmak isteyeceksiniz.

Evlilik aşkı öldürür mü sorusunun ele alındığı bu kahkaha tufanı, hem kalpleri ısıtıyor, hem de her şeye rağmen aşka inanan insanlara umut aşılıyor.

Aşk’a 103 Adım

16 Temmuz 2013 21:30

 • Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu, İzmir
 • Biletler Biletixde
 • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 50.00 TL
  2. Kategori – 39.00 TL
 • 18 Temmuz 2013 21:30

  • Bornova Açıkhava Tiyatrosu, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 50.00 TL
   2. Kategori – 39.00 TL
   3. Kategori – 28.00 TL
  • 19 Temmuz 2013 21:30

   • Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, İzmir
   • Biletler Biletixde
   • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 56.00 TL
    2. Kategori – 45.00 TL
    3. Kategori – 34.00 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir