2.Doğal Yaşam Parkı Fotoğraf Yarışması 2013 | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

2.Doğal Yaşam Parkı Fotoğraf Yarışması 2013

Home » İlçe Etkinlik » Çiğli Etkinlikleri » 2.Doğal Yaşam Parkı Fotoğraf Yarışması 2013

By adminbaki on 26 Haziran 2013. 1 Comment

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ikincisini düzenlediği “Doğal Yaşam Parkı” temalı fotoğraf yarışması için startı verdi. Yarışmanın birincisine fotoğraf makinesi, ikinciye tablet bilgisayar, üçüncüye bisiklet hediye edilecek. 

İzmir Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı’nın düzenlediği “Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam” konulu fotoğraf yarışmasına başvuralar başladı. Doğal Yaşam Parkı’nda barınan 120’den fazla türde 1200’ü aşkın hayvanı genç nesillere tanıtmak ve fotoğrafçılığın gelişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen yarışmanın son başvuru tarihi 1 Kasım 2013 olarak belirlendi.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen “Doğal Yaşamdan Kareler” yarışmasının ardından bu yıl ikinci kez düzenlenen ve yoğun katılım beklenilen yarışmaya gönderilen fotoğraflar; doğa fotoğrafçısı ve yaban hayatı gözlemcisi Prof. Dr. Bayram Göçmen, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr.  Gökhan Birinci, doğa Fotoğrafçısı  ve yaban hayatı gözlemcisi Prof. Dr. Kazım Çapacı, fotoğraf sanatçısı ve İFOD kurucularından Lütfü Dağtaş, Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Film Tasarımı Bölümü öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. Yüksel Batur’dan oluşan “Seçici Kurul” tarafından değerlendirilecek.

Yapılan değerlendirme sonucunda yarışma birincisine dijital fotoğraf makinesi, ikincisine tablet bilgisayar, üçüncüsüne bisiklet, mansiyon almaya hak kazanana da dijital fotoğraf çerçevesi ile katılım belgesi verilecek.

Katılımcıların en fazla 5 fotoğrafla katılabileceği yarışma ile ayrıntılı bilgi ve yarışma şartnamesine www.izmirdogalyasamparki.org.tr internet sitesinden ya da 327 39 00 numaralı telefondan ulaşılabilir.

Yorumlar: 2.Doğal Yaşam Parkı Fotoğraf Yarışması 2013

  1. melahat babayiğit   22 Eylül 2013 at 16:13

    etkinlikleri seviyorum..

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir