Engelleri Kaldıralım Temalı "Kısa Film,Fotoğraf Karikatür" Yarışması | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Engelleri Kaldıralım Temalı “Kısa Film,Fotoğraf ve Karikatür” Yarışması

Home » İzmir Kültür Sanat Haberleri » Engelleri Kaldıralım Temalı “Kısa Film,Fotoğraf ve Karikatür” Yarışması

By adminbaki on 17 Haziran 2013. No Comments

İzmir Büyükşehir Belediyesi, engellilerin sorunları ve çözümlerine yönelik olarak Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilecek uluslararası kongre etkinlikleri kapsamında, şimdi de üç ayrı kategoride sanat yarışmaları düzenliyor. “Engelleri Kaldıralım” teması altında ulusal kategoride “Kısa Film” ve “Fotoğraf”, uluslararası kategoride ise “Karikatür” yarışmaları gerçekleştirilecek. Ödül alan eserler, aynı zamanda engellilere yönelik çeşitli sosyal kampanyalarda kullanılacak.

Pınar ve DYO A.Ş. ana sponsorluğunda; Güzelyalı Rotary Kulübü ve Yaşar Üniversitesi işbirliği ile düzenlenecek yarışmaların son başvuru tarihleri şöyle:
-Ulusal Fotoğraf Yarışması: 31 Ağustos 2013
-Uluslararası Karikatür Yarışması: 2 Eylül 2013
-Ulusal Kısa Film Yarışması: 20 Eylül 2013
Yarışmaların ödül töreni Ekim ayında Yaşar Üniversitesi’nde gerçekleştirilecek. Yarışmalarla ilgili ayrıntılı bilgi için www.engelsizkongre.org adresinden “Yarışmalar” bölümüne tıklanarak, yarışma şartnameleri, başvuru formları ve detaylı bilgi elde edinilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir