Yüksek Sadakat Konseri 12 Haziran'da İzmir'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Yüksek Sadakat Konseri 12 Haziran’da İzmir’de!

Home » İzmir Enternasyonal Fuarı Etkinlikleri » Yüksek Sadakat Konseri 12 Haziran’da İzmir’de!

By adminbaki on 22 Mayıs 2013. No Comments

Yüksek Sadakat, 12 Haziran’da İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosunda sevenleriyle buluşuyor..

Single CD formatında DMC etiketi ile yayımlanacak olan yeni single “Fener”, 18 Mart 2013 gününden itibaren raflardaki yerini aldı.

Sözleri ve bestesi grubun kurucusu Kutlu Özmakinacı’ya, düzenlemeleri ise tüm grup elemanlarına ait olan “Fener”, hem aşkın varlığından kaçmamızın, hem de aşka dair sorduğumuz soruların cevaplarını bulmamızın imkansızlığını anlatıyor. Şarkının sözleri “Bazen bir bilmecedir cevabın bulamazsın / Takar peşine sürükler seni, gitmeden yapamazsın / Gelir ve ortaya yerleşir, bazen kaçamazsın / Gelir ve ortaya yerleşir aşk” derken aşka dair bir yandan yaşayıp, bir yandan da tarif etmekte güçlük çektiğimiz duygularımızı paylaşıyor.

Tüm prodüksiyon süreci Doruk Müzik Stüdyoları’nda gerçekleşen ve grubun vokalisti Selçuk Sami Cingi ile kaydettiği ilk şarkı olma özelliğini taşıyan ‘ Fener’in kayıtları ve miksajı grubun klavyecisi Uğur Onatkut tarafından yapıldı.

“Fener” in klibini ise ülkenin genç ve yetenekli yönetmenlerinden İmre Haydaroğlu çekti. Çekimleri İstanbul ve Bodrum’da yapılanklibin görüntü yönetmenliğini ve kurgusunu da Haydaroğlu üstlenirken; yardımcı yönetmenliği Çetin Güney, sanat yönetmenliği Esra Keskin, makyajı Güler Tapan ve kamera çalışması da Onur Aldoğan tarafından gerçekleştirildi.

Selçuk Sami Cingi (vokal), Serkan Özgen (gitar), Kutlu Özmakinacı (bas), Uğur Onatkut (tuşlu çalgılar) ve Alpay Şalt (davul)’tan oluşan ve kuruldukları günden beri “Belki Üstümüzden Bir Kuş Geçer”, “Döneceksin Diye Söz Ver”, “Ben Seni Arayamam”, ‘ Kafile ‘ ,“Haydi Gel İçelim”, “Aşk Durdukça” ve “Onlar Bizi Dinlerler” gibi hitlerin altına imzasını atan Yüksek Sakadat, yeni şarkılarını çalmaya hazırlanıyor.

Selçuk Sami Cingi: Vokal
Serkan Özgen: Gitar
Uğur Onatkut: Klavyeli Çalgılar
Kutlu Özmakinacı: Bas Gitar
Alpay Şalt: Davul

Yüksek Sadakat Konseri

12 Haziran 2013 21:00

  • İzmir Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 23.00 TL NUMARASIZ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir