Sunay Akın Söz Gösterisi 27 Mayıs'ta İzmir'de! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Sunay Akın Söz Gösterisi 27 Mayıs’ta İzmir’de!

Home » İlçe Etkinlik » Bornova Etkinlikleri » Sunay Akın Söz Gösterisi 27 Mayıs’ta İzmir’de!

By adminbaki on 15 Mayıs 2013. No Comments

Söz ustası Sunay Akın, tek kişilik gösterisi ile 27 mayıs’ta izmirlilerle buluşuyor..

“Söz Gösterisi” adlı tek kişilik oyununda Sunay Akın, geçmişle bugün arasında köprüler kuran, aklımızdaki kapıları gülümseme anahtarıyla açan kendi çalışmalarını modern meddah tavrıyla anlatırken dinleyenlerine bir sunumda binlerce kitabın ışığını aktaran bir içerikle aranızda olacaktır. Kişi, yaratacı düşüncenin kendini geliştirmesine kısa sürede tanıklık edecek bu gösteride.

Sunay Akın’ın deyişiyle;
“Her insanın içinde bir yaratacı düşünce vardır. İnsan bu düşünceyi buldukça, buna yaklaştıkça mutlu olur.
Asıl olan sensin, bu yaratıcılık ve merak duygusunu taşıyan insan! Kişinin kendini geliştirmesinde, aydınlanmasında önemli olan sorulardır, adımlar sorularla atılır. Kişi bu sorularla açtığı kapının ardından kavuşacağı ışıkla yıkacaktır aklının içindeki örülen duvarları.”

Viktor Hugo’nun şu sözleri daha bir anlam kazanacak Sunay Akın’ın gösterinin ardından. “Ey Şair bana yağmurdan bahsetme, yağdır!”

Sunay Akın’ın bu gösterisinde; sizleri düşünce, bilim, akıl, merak ve mutluluk yağmurlarının altında ıslanmaya davet ediyoruz…

Sunay Akın Söz Gösterisi

27 Mayıs 2013 21:00

  • Bostanlı Suat Taşer Açıkhava Tiyatrosu, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 39.50 TL
    2. Kategori – 34.00 TL
    3. Kategori – 28.50 TL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir