Sıla Konseri 17 Mayıs'ta İzmir Arena'da! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Sıla Konseri 22 Mayıs’ta İzmir Arena’da!

Home » İlçe Etkinlik » Bayraklı Etkinlikleri » Sıla Konseri 22 Mayıs’ta İzmir Arena’da!

By adminbaki on 12 Nisan 2013. No Comments

Sıla konseri hava koşulları nedeniyle 22 mayısa ertelenmiştir. Bilgilerinize…
Türk Pop müziğinin önemli seslerinden Sıla, 17 Mayıs’ta İzmir Arena sahnesinde sevenleriyle buluşuyor..

Sıla
Türk pop müziğinin en güçlü seslerinden biri olan Sıla, 17 Mayıs 2013 tarihinde İzmir Arena’da sevenleriyle buluşarak, yeni albümü “Vaveyla” başta olmak üzere, eski ve yeni tüm şarkılarını seslendirecek ve İzmirli müzikseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Vaveyla
2007 yılında kendi adını taşıyan albümünü çıkaran Sıla, “…Dan Sonra” isimli şarkısı ile dikkatleri üzerine çekerek “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödüllerine layık görüldü. Sözleri ve besteleriyle çok konuşulan ve beğeni toplayan sanatçı, 2. albümü “İmza” ile bu sefer de 2009 yılında “Yılın Kadın Sanatçısı”, “Yılın Albümü” ve “Yılın Şarkısı” gibi birçok ödül alarak yerini sağlamlaştırdı.

Sıla 2010 yılında “Konuşmadığımız Şeyler Var” isimli albümü ile en çok satan albümler ve en çok dinlenen şarkılar listelerinin en üst sıralarından uzun süre inmedi. Verdiği konserler ile başarısını her geçen gün büyüten sanatçının, 2012 Mart ayında sevenlerine sürpriz olarak DVD + CD’den oluşan “Joker” isimli projesi piyasaya sürüldü ve Sıla eski şarkılarının yeni versiyonlarını seslendirerek yine satış listelerinde ve dijital platformlarda zirveye oturdu.

9 Ekim 2012 Salı günü “Vaveyla” isimli albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkan Sıla; sözleri kendisine ait olan ve bestesini Efe Bahadır ile ortak yaptığı “İmkânsız” isimli çıkış şarkısını, tüm radyo ve dijital ortamlardan müzikseverlerin beğenisine sundu. Ayrıca şarkı ve albüm adı açıklandığı andan 10 dakika sonra Twitter’da en çok paylaşılan gündem başlıkları listesine 3. sıradan girdi.

“Vaveyla” albümünde iki adet versiyon dahil olmak üzere toplam 13 şarkı bulunuyor. Albümün mastering çalışmasını Adele, Beyonce, Maroon 5 ve Usher gibi dünya starlarının albümlerinde çalışan Tom Coyne üstlendi. Babajim stüdyolarında titiz bir çalışma sonucunda tüm kayıtların canlı enstrümanlar ile akustik kaydedildiği “Vaveyla” albümünde, tüm yaylı kayıtlar da ünlü topluluk Bratislava Senfoni Orkestrası tarafından çalındı.

Sıla Konseri

17 Mayıs 2013 22:00

  • İzmir Arena, İzmir
  • Biletler Biletixde
  • Bilet Fiyatları : 1. Kategori – 70.00 TL SAHNE ÖNÜ
    2. Kategori – 50.00 TL NORMAL

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir