Red Bull Winning 5 - İzmir | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Red Bull Winning 5 – İzmir

Home » İlçe Etkinlik » Karşıyaka Etkinlikleri » Red Bull Winning 5 – İzmir

By adminbaki on 11 Nisan 2013. No Comments

Mahalle maçı geleneğiyle düzenlenen Red Bull Winning 5 İzmir’de futbol zevkini 5’e katlıyor. 5’er kişilik takımların karşılaştığı, gol yiyen takımdan birinin çıktığı, heyecanın hat safhada olduğu maçların heyecanı İzmir’i sarıyor.

Kıyasıya mücadele etmeye hazır, 15-35 yaş arasındaki herkesi 20 Nisan Cumartesi Bostanlı Sahil Pazaryeri Otoparkı’nda düzenlenecek olan maçlara bekliyoruz. Kazanan takımlar 30 Mart-21 Nisan arasında İstanbul, Ankara, Erzurum, Trabzon, Adana ve Antalya’da yapılan diğer elemeleri geçenlerle karşılaşmak üzere 6 Temmuz’da İstanbul’da düzenlenecek olan finale katılmaya hak kazanacak. Daha fazla bilgi ve başvuru için www.redbull.com.tr/winning5 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Gerçek mahalle maçı keyfini yaşamak ve İstanbul’da unutulmaz bir finalde top koşturmak isteyen 15-35 yaşındaki herkes 5’er kişilik takımlarını kurup www.redbull.com.tr/winning5adresinden detaylı bilgi alabilir ve başvuruda bulunabilir.

20 Nisan 2013 Cumartesi İzmir / Bostanlı Sahil Pazaryeri Otoparkı

magazinizmir.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir