Fettah Can Konseri 8 Nisan'da Manisa'da! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Fettah Can Konseri 8 Nisan’da Manisa’da!

Home » Konser » Fettah Can Konseri 8 Nisan’da Manisa’da!

By adminbaki on 04 Nisan 2013. No Comments

KONSER ERTELENDİ..

8 Nisan’da gerçekleşmesi planlanan Fettah Can konseri hava muhalefetinden dolayı 9 Nisan’a ertelenmiştir.Bilgilerinize..

Fettah Can 8 Nisan’da Manisa TSO Alışveriş Şöleni kapsamında hayranlarıyla bir araya gelecek.

Besteci ve söz yazarı kimliği ile müzik sektörünün en çok aranan isimlerinden biri olan Fettah Can, bir çok sanatçıya verdiği söz ve bestelerle müzik sektörüne uzun yıllar unutulamayacak şarkılar kazandırdı.Türkiye’nin farklı bölge ve mekanlarında yaklaşık 15 yıldır sahne çalışmaları yapmakta olan sanatçı, geçtiğimiz dönemde çıkardığı “Sana Affetmek Yakışır’” ve “ Boş Bardak” isimli iki digital single ile müzik listelerinde ilk sıralara yerleşti.

Fettah Can, şimdiye kadar Işın Karaca, Hande Yener, Gülben Ergen, Levent Yüksel, Zeynep Casalini, Demet Akalın gibi isimlerden dinlediğimiz şarkılarını yeniden düzenleyerek kendi yorumu  ile “Aklımda Kalanlar” albümünde topladı. Fettah Can, yeni albüm şarkıları ve unutulmayan hitleri ile müzikseverlerle buluşacak.

Fettah Can Konseri

8 Nisan 2013 – 20:00

Yer: Cumhuriyet Meydanı

Konser Ücretsizdir.

Manisa TSO Alışveriş Şöleni 2013

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir