Sabancı Baharı 13 Mayıs'ta Celal Bayar Üniversitesinde! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Sabancı Baharı 13 Mayıs’ta Celal Bayar Üniversitesinde!

Home » Manisa Etkinlikleri » Sabancı Baharı 13 Mayıs’ta Celal Bayar Üniversitesinde!

By adminbaki on 03 Nisan 2013. No Comments

Sabancı Baharı 13 Mayıs’ta Celal Bayar Üniversitesi öğrencileriyle buluşuyor..Sabancı baharında bu yıl Sıla sahne alacak.

Gençlerin seçtiği festival içeriğini Sabancı Holding, mayıs ayında Sabancı Baharı adıyla beş farklı üniversitede öğrencilerin kampüsüne getirecek.
“İçimiz Kıpır Kıpır Dışımız Bahar” sloganıyla başlatılan ve iki hafta sürecek olan oylamada gençler,facebook.com/sabanciholding adresine tıklayıp kampüslerinde görmek istedikleri festivalleri kendileri belirleyecekler. Kültür/sanatla eğlencenin biraraya geldiği Sabancı Baharı’nda gençler, atölyelerden oyunlara kadar bir çok şeye kendileri karar veriyor.
Sabancı Baharı’nda bu sene de genç amatör müzik grupları şarkılarını ana sahneden onbinlere söyleyebilmek için yarışacak. Amatör Müzik Grupları videolarını yükleyip, Sabancı Baharı 2013sanatçısının alt grubu olarak sahne almak için yarışacak.

MANİSA ETKİNLİKLERİ FACEBOOK SAYFAMIZI BEĞENİN, ETKİNLİKLERİ KAÇIRMAYIN!

Sabancı Baharı | Celal Bayar Üniversitesi

13 Mayıs 2013 – 12:00

Yer: Rektörlük Çim Saha

SABANCI BAHARINDA BU YIL SILA İLE COŞACAKSINIZ.

SILA 13 MAYISTA CELAL BAYAR ÜNİVERSİTESİNDE!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir