Sıla 2013 Sevgililer Günü Özel Konseri – İzmir | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Sıla 2013 Sevgililer Günü Özel Konseri – İzmir

Home » İlçe Etkinlik » Bornova Etkinlikleri » Sıla 2013 Sevgililer Günü Özel Konseri – İzmir

By adminbaki on 07 Ocak 2013. 1 Comment

Son albümü Vaveyla ile büyük yankı uyandıran Sıla, 2013 Sevgililer Gününe özel konserini 15 şubatta Ooze venue’de gerçekleştirecek. 15 Şubat 2013 tarihinde Ooze Venue de sevenleriyle buluşacak olan SILA, eski ve yeni tüm şarkılarını seslendirecek ve İzmirli müzikseverlere unutulmaz bir müzik ziyafeti sunacak.

Sıla

2007 yılında kendi adını taşıyan albümünü çıkaran Sıla, “…Dan Sonra” isimli şarkısı ile dikkatleri üzerine çekerek “En İyi Çıkış Yapan Sanatçı” ödüllerine layık görüldü. Sözleri ve besteleriyle çok konuşulan ve beğeni toplayan sanatçı, 2. albümü “İmza” ile bu sefer de 2009 yılında “Yılın Kadın Sanatçısı”, “Yılın Albümü” ve “Yılın Şarkısı” gibi birçok ödül alarak yerini sağlamlaştırdı.

Sıla 2010 yılında “Konuşmadığımız Şeyler Var” isimli albümü ile en çok satan albümler ve en çok dinlenen şarkılar listelerinin en üst sıralarından uzun süre inmedi. Verdiği konserler ile başarısını her geçen gün büyüten sanatçının, 2012 Mart ayında sevenlerine sürpriz olarak DVD+CD’den oluşan “Joker” isimli projesi piyasaya sürüldü ve Sıla eski şarkılarının yeni versiyonlarını seslendirerek yine satış listelerinde ve dijital platformlarda zirveye oturdu.

9 Ekim 2012 Salı günü “Vaveyla” isimli albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkan Sıla; sözleri kendisine ait olan ve bestesini Efe Bahadır ile ortak yaptığı “İmkânsız” isimli çıkış şarkısını, tüm radyo ve dijital ortamlardan müzikseverlerin beğenisine sundu. Ayrıca şarkı ve albüm adı açıklandığı andan 10 dakika sonra Twitter’da en çok paylaşılan gündem başlıkları listesine 3.Sıradan girdi.

“Vaveyla” albümünde iki adet versiyon dahil olmak üzere toplam 13 şarkı bulunuyor. Albümün mastering çalışmasını Adele, Beyonce, Maroon 5 ve Usher gibi dünya starlarının albümlerinde çalışan TomCoyne üstlendi. Babajim stüdyolarında titiz bir çalışma sonucunda tüm kayıtların canlı enstrümanlar ile akustik kaydedildiği “Vaveyla” albümünde, tüm yaylı kayıtlar da ünlü topluluk Bratislava Senfoni Orkestrası tarafından çalındı.

Sıla

15 Şubat 2013

Ooze Venue

Bilet Fiyatları : 56 TL

Biletler Biletixde . .

Diğer İzmir Sevgililer Günü Etkinlikleri için tıklayın . .

 

Yorumlar: Sıla 2013 Sevgililer Günü Özel Konseri – İzmir

  1. Gürkan   13 Ocak 2013 at 04:30

    Sıla konserine epey giden oluyor bakalım bu sefer nasıl olacak.

    Cevapla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir