Swissotel İzmir 2013 Yılbaşı Programı | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

Swissotel İzmir 2013 Yılbaşı Programı

Home » Genel » Swissotel İzmir 2013 Yılbaşı Programı

By adminbaki on 09 Aralık 2012. No Comments

Swissôtel bu yıl da misafirlerine bol eğlenceli, çok lezzetli, özel yılbaşı seçenekleri sunuyor. Canlı müzik eşliğinde Equinox’ta şık bir gece, Aquarium’da Yunan ezgileri ve mezdeke şov, Sky Bar’da ise sabahın ilk ışıklarına kadar süren yeni yıl partisi sizleri Swissôtel’de bekliyor.

KONAKLAMALI PAKETLER

YENİ YILIN İLK GÜNÜ SWİSSOTEL’DE BAŞLAR!

Unutulmaz bir yeni yıl eğlencesinden sonra, 2013’ün ilk gecesini Swissôtel’de geçirmek isteyenleri muhteşem konaklama paketleri bekliyor.
Paket 1: Yeni yılı Equinox’ta karşılamak isteyenler için; yeni yıl yemeği, çift kişilik konaklama, kahvaltı ve KDV dahil 760 TL.
Paket 2: Yeni yılı Aquarium’da karşılamak isteyenler için; yeni yıl yemeği, çift kişilik konaklama, kahvaltı ve KDV dahil 660 TL.
Paket 3: Yeni yılı Sefarad Sami ve Aegean Band Combo Orkestrası konserleri eşliğinde karşılamak isteyenler için; yeni yıl yemeği, çift kişilik konaklama, kahvaltı ve KDV dahil 648 TL’den başlayan fiyatlarla sunuluyor.
Paket 4: Yeni yılın ilk gününe Swissôtel’de uyanmak isteyenler için çift kişilik konaklama, kahvaltı ve KDV dahil 280 TL.

Ayrıca Café Swiss’te zengin açık büfe kahvaltı, Amrita Spa&Wellness’a ücretsiz giriş, 12 yaşın altındaki çocuklar için ailesinin odasında ücretsiz konaklama, geç check-out ile otelin tüm imkanlarından saat 16.00’ya kadar faydalanma, sunulan hizmetler arasında yer alıyor. 2013’ü Swissôtel ayrıcalığıyla unutulmaz kılmak için bu özel konaklama paketlerinden birisini seçebilirsiniz.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: (232) 414 50 71-74

YILBAŞI GECESİ PROGRAMLARI

YENİ YIL ÇOŞKUSU AQUARIUM’DA!

Yunan Mutfağı’nın Türkiye’deki en iyi 10 adresi arasında yer alan Aquarium; türlü çeşit mezeleri, hindi ya da deniz mahsüllerinden oluşan menü alternatifleri ile yeni yılda yine dopdolu. İzmir’in en iyi buzuki performansını sergileyen Okeanus Grubu’nun canlı müziğinin yanı sıra mezdeke dans grubunun özel şovları, limitsiz yerli içecek ile birlikte kişi başı KDV dahil 239 TL’ye misafirlerini bekliyor.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: (232) 414 52 12

EQUINOX’LA 2013’E ŞIK BİR BAŞLANGIÇ

Equinox, sizi göz kamaştıran körfez manzarası eşliğinde muhteşem bir yılbaşı programına davet ediyor. Birbirinden eşsiz lezzetlerle bezenmiş özel bir menünün sunulduğu geceye keman, gitar ve vokalden oluşan canlı müzik keyfi eşlik ediyor. Yılbaşını unutulmaz kılmak isteyenler için bu özel program limitsiz yerli içecek ile birlikte kişi başı KDV dahil 289 TL.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: (232) 414 52 12

 

NOEL HEYECANI EQUINOX’TA YAŞANIR

Equinox, size ve sevdiklerinize benzersiz İzmir Körfezi manzarası eşliğinde unutulmaz bir Noel programı sunuyor. Baş Aşçı Wolfgang Goedl’ün ellerinden çıkan enfes menüye eşlik eden canlı müzik ile keyifli bir akşam sizi bekliyor. Bu eşsiz Noel yemeği, limitsiz yerli içecek ve KDV dahil kişi başı 149 TL’ye misafirlerini bekliyor.

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: (232) 414 52 12

SKY BAR: EĞLENCE, EĞLENCE: SKY BAR!

Sınırsız eğlence ve unutulmaz bir gece, muhteşem manzara eşliğinde Sky Bar’da. Sıcak ve soğuk kanepeler ile enfes atıştırmalıklar Swissôtel Büyük Efes’in 9. katında misafirlerini bekliyor. DJ performansı ile yeni yılın ilk ışıklarına kadar devam edecek olan programda, limitsiz yerli içecek kişi başı KDV dahil sadece 99 TL. Sky Bar’da bu yılbaşında da eğlence dorukta!

Daha fazla bilgi ve rezervasyon için: (232) 414 52 12

DİĞER YILBAŞI ETKİNLİKLERİ İÇİN TIKLAYIN . .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir