BORNOVA KÜÇÜKPARKTA BÜYÜK KAVGA! | İzmir Etkinlik Ajansı - İZETAJ - Etkinlik - Konser - Sergi - Tiyatro - Kültür Sanat - Ücretsiz Etkinlikler - Ödüller Yarışmalar - Seminerler - Kişisel Gelişim - Üniversite Etkinlik - İlçe Etkinlik - Baki Çelik

BORNOVA KÜÇÜKPARKTA BÜYÜK KAVGA!

Home » İzmir Haberleri » BORNOVA KÜÇÜKPARKTA BÜYÜK KAVGA!

By adminbaki on 19 Eylül 2012. No Comments

İZMİR’İN BORNOVA İLÇESİNDE GENÇLERİN UĞRAK YERİ OLAN KÜÇÜK PARKTA BÜYÜK KAVGA ÇIKTI. İŞTE DETAYLAR ;

Saat 21.30 civarında çıkan ve rant kavgası olduğu öğrenilen kavgada , 3-4 cafe bir birine girdi. Cafe Deyim adeta talan edildi.  Lara-Deyim-Mambo ve Otantik-Bamteli tarafında olan kavga, savaş alanını andırdı.


İlk olarak 3-4 cafenin çalışanları Cafe Deyim’e saldırdı ve bu cafe talan etti. Sopalarla saldırının ardından, masaları ve etrafı dağıttan diğer cafenin çalışanları ve sahipleri  o sırada cafede oturan müşterilere aldırmadan sopalarla saldırdı. Bazı müşteriler atılan ve kendilerine isabet eden  nesneler üzerine yaralandı. Polisin gelmesiyle olay yatıştı zannedilirken birden Cafe Deyim’in sahipleri geldi ve yine içinde müşterileri varken Otantik ve Bamteli’ne saldırdı. Polis orada olmasına rağmen olayı önleyemedi. Çevre cafede oturan müşteriler yaralandı. Polisin biber gazı sıkmasıyla ortalık sakinleşti fakat yine çevre cafede yer alan müşteriler, biber gazından etkilendi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir